Pr Girişi
Kullanıcı Adınız

Şifreniz

Beni Hatırla


MEDYA BİLGİ SERVİSİ (MBS)

Medya Dünyasından Haberler


Geçmişten Bize Kalan Gerçek İzler

Türkiye'yi Anlamak için Görmeniz Gereken 300 Kupür İzle >>

Medya Takip Merkezi (MTM)

Yeni reklam filmimiz yayında!

Yaşam değişir, medya kaydeder, biz fark ederiz. İzle >>

BASIN BÜLTENLERİ


Basındaki Görev Değişiklikleri

Magazinkolik.com sitesinin sahibi gazeteci Nurcan Sabur, Flash TV’de yayınlanan “Al Sana Haber” program ekibine yorumcu olarak katıldı.

Medya Dünyasından Diğer Haberler

TRT Haber ekranlarından Dün Bugün programıyla izleyici karşısına çıkan Selver Gözüaçık görevinden ayrıldı.


devam etmek için tıklayınız...

Frankofon Film Günleri
Institut français Türkiye, Frankofoni etkinlikleri çerçevesinde Ankara, İstanbul, İzmir ve Bursa'da Mart ayı boyunca Frankofon Film Günleri düzenliyor.
devamı...
D&R’dan fırsatlarla dolu Mart kampanyası
Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R, Mart ayı boyunca mağazalarından yapılan alışverişler için fırsatlarla dolu birden fazla kampanya sunuyor.
devamı...
Afet sonrası dönemde lojistik süreçlerde nelere dikkat edilmeli?
Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından lojistik süreçler yürütülmeye devam ediyor. Özellikle afet sonrası dönemde görev alacak uzman personellerin, gönüllü grupların ve yaşam malzemelerinin bölgeye sevkiyatı hayati önem taşıyor.
devamı...
Moda Sahnesi’nin yeni biletleme partneri Biletinial oldu
Kadıköy yakasının en önemli kültür sanat mekanları arasında yer alan Moda Sahnesi’nin yeni biletleme partneri Biletinial oldu. İş birliği kapsamında kendi prodüksiyonu olan tiyatro oyunlarının yanı sıra müzik grupları ve farklı tiyatro ekiplerini de ağırlayan Moda Sahnesi’nin programında yer alan etkinliklerin biletleri bundan böyle Biletinial üzerinden satın alınabilecek.
devamı...
Deprem Sonrası Çalışan Psikolojisi İçin Ne Yapmalı
Büyük depremlerin sonrasında şirketler çalışanlarının mental sağlığı için profesyonel desteğe ihtiyaç duyuyor. Bütünsel sağlık yönetimi şirketi LifeClub Genel Müdürü Elif Elkin, konuyla ilgili şirketlerin neler yapması gerektiğini anlattı.
devamı...
Haktan Akdoğan’ın yazdığı Hakikat Portalı – 1. Kitap / Gökler Konuşuyor Destek Yayınları’ndan çıktı.
Günümüzden yüzlerce yıl önce Arşimet evrenin her parçasında canlıların olduğunu söylemişti. Geldiğimiz noktada ise hâlâ bazı kimseler sınırlarını tam olarak anlamaya bugünkü kapasitemizin yetmediği bu koskoca evrenin yalnızca bizler için yaratılmış olduğu fikrinde ısrar ediyor.
devamı...
Biletinal’dan deprem mağdurlarına istihdam ve kira desteği
Biletininal, deprem mağduru 10 kişiye ofislerinin bulunduğu Bursa veya İstanbul’da tercihine göre iş imkânı verecek. Şirket, bu 10 kişiye tüm haklarına ek olarak bir yıl boyunca kira desteği de sağlayacak.
devamı...
Yaraları Birlikte Saracağız
10 şehri etkileyen büyük depremin iyileşme sürecinde Psikolog Dr. Gizem Sürenkök felaketin psikolojik etkilerini atlatabilmek için yapılması gerekenleri anlattı.
devamı...
AFET PSİKOSOYAL DESTEK PLATFORMU çalışmalarına başladı.
Afet Psikososyal Destek Platformu olarak biz, 6 Şubat 2023 Kahramanmaraş Depreminden etkilenen vatandaşlarımıza psikososyal destek sunmak için yola çıkan toplam dört bin yedi yüz elli kişilik psikiyatrist, psikolog, psikolojik danışman, sosyal hizmet uzmanı, psikiyatri hemşirelerinden oluşan gönüllü bir topluluğuz.
devamı...
TOSFED DEPREM BÖLGESİNDE
Türkiye’nin Güney ve Güneydoğusunda meydana gelen depremler, Kahramanmaraş, Hatay, Adıyaman, Gaziantep, Diyarbakır, Malatya, Adana gibi illerde ciddi yıkımlara neden oldu. Kurtarma ve yardım için ülke çapında büyük bir seferberlik başladı.
devamı...